«Powrót


Wpis o charakterze powitalnym ;-)

   Od dłuższego czasu zabierałam się za prowadzenie bloga, aż wreszcie nadszedł ten dzień. Nazbierało się kilka ciekawych wątków,  doświadczeń, projektów, o których mogłabym napisać i stwierdziłam, że nie można już dłużej czekać.

   Do zrobienia pierwszego kroku zainspirowały mnie moje ostatnie dowiadczenia. Miałam niezwykłą okazję pomagać w kręceniu video dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dzięki czemu poznałam wielu ciekawych i znanych ludzi, m.in. Anję Rubik, Justynę Steczkowską, Monikę Pyrek, Kasię Tusk.

   Będąc w Sztokholmie odwiedziłam wystawę fotograficzną Elliotta Erwitta w galerii Fotografiska, z której mam dla Was sporo zdjęć i interesujących informacji.

   Oprócz tego w ostatnim miesiącu zrobiłam mały skandynawski fotoreportaż, brałam udział jako fotograf w Zatargach w Poznaniu, zwiedziłam z aparatem Miasteczko Orange i nową poczekalnię Business Executive Lounge na lotnisku w Poznaniu i pomyślałam, że warto się tymi przeżyciami z Wami podzielić.

   Będzie tu trochę o mnie, o mojej pracy i o tym, co mnie inspiruje. Chciałabym, aby to był blog, który będzie Was motytwował - do działania, tworzenia i obserwowania. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej o fotografii i nie tylko - po prostu piszcie do mnie.